AKKUŞ MESLEK YÜKSEKOKULU

Mezuniyet İki Ders Sınav Duyurusu

Mezuniyet aşamasına gelen ancak 2 (İki) derse kadar dersi kalan öğrenciler dersin dönemi fark etmeksizin ve ilgili derslerden devamsızlıktan kalmamış ise “Mezuniyet İki Ders Sınavlarına” girebilir.

Mezuniyet İki Ders Başvuru Tarihleri      : 12 – 16 Temmuz 2021

Mezuniyet İki Ders Sınav Tarihleri          : 26 – 28 Temmuz 2021 

 

Mezuniyet İki Ders Sınavlarına başvuru yapabilmek için aşağıdaki linkten Mezuniyet İki Ders Sınav Başvuru Dilekçesini doğru bir şekilde doldurup imzaladıktan sonra renkli şekilde tarayarak veya fotoğrafını çekerek akkusmyo@odu.edu.tr  adresine e-posta atmanız gerekmektedir. 

Mezuniyet İki Ders Sınav Başvuru Dilekçesini İndirmek İçin Tıklayın

NOT-1: “Mezuniyet İki Ders Sınavları" nın ne şekilde ve hangi tarihlerde yapılacağı web sayfamızdan duyurulacaktır. Dilekçe göndermeyen öğrenciler ve danışmanı tarafından uygun bulunmayan dilekçeye sahip öğrenciler Mezuniyet İki Ders Sınavlarına giremeyeceklerdir. Lütfen e-postalarınızı gönderdikten sonra birimimizi telefonla arayarak kontol edin. 

NOT-2: “Mezuniyet İki Ders Sınavına” girebilmek için devamsızlıktan kalmamış olmak ve o dersleri alıp sınavından kalmış olmak gerekmektedir. Kredi yetersizliği nedeniyle ders alamayanlar veya derslerden devamsızlıktan kalan öğrenciler Mezuniyet İki Ders Sınavına giremezler.


Eklenme Tarihi : 13-07-2021 11:55:16